Zhušťování vlasů

Trápí vás řídké vlasy a toužíte mít přirozeně husté vlasy? Připravila vás o vlasy nemoc? Přijďte k nám. Zhušťujeme vlasy metodou Extend Magic.

Neznáte Extend Magic? Nevadí. Víme, co funguje

Extend Magic je přístroj, pomocí kterého zhušťujeme vlasy. Pro zhušťování vlasů používáme výhradně pravé evropské vlasy a speciální pásku, která žádným způsobem vlas nepoškozuje. Ale naopak.

Pásky obsahují keratin, který vaše vlasy po celou dobu, co máte vlasy přidělané, vyživují. Z praxe můžeme potvrdit, že u žen, které měly velmi málo vlasů a velmi křehké vlasy, jsme docílili viditelného zlepšení struktury vlastních vlasů, a to po první aplikaci. Vlasy jsou na pohled mnohem lesklejší a pevnější.

Zhušťování vlasů Extend Magic dokonale funguje na vypadávání a řídnutí vlasů u mužů i žen. Stejně tak je aplikace vhodná pro velmi poškozené a jemné vlasy. Skvěle pokrývá prořídlá místa.

Poslední krok ke zhuštění vlasů

Pro výběr a nákup vhodných evropských vlasů je nutná osobní konzultace v našem kadeřnictví. Kadeřnice si prohlédne vaše vlasy a navrhne vám pro zhuštění odpovídající typ vlasů. Spoje se přidělávají k vlasům pouhé 2 až 3 mm od pokožky hlavy. Žádná jiná technika zhušťování vlasů neumožňuje aplikaci tak blízko pokožky hlavy.

Zhuštění vlasů s Extend Magic je vhodné pro muže i ženy trpící vypadáváním či nedostatkem vlasů.

Viditelnost spojů? Buďte bez obav

Vlasy zhušťujeme tzv. mikro-spoji, které jsou u pokožky hlavy téměř neviditelné. Spoje jsou pružné, odolné a netlačí vás při spánku. Velkou výhodou a také úsporou peněz je možnost sundání a opětovné přidělání vlasů. Konkrétní výsledek zhušťování vlasů metodou Extend Magic si můžete prohlédnout níže na fotografiích.

Při zhušťování vlasů se vlasy posunují podle rychlosti růstu (cca 1–2 měsíce). Po zhuštění vlasů se mohou vlasy ihned barvit nebo udělat trvalou. Vlasy však doporučujeme barvit ověřenými barvami, které například používáme u nás v kadeřnictví.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.