Kadeřnice Pavlína

Pavlina_bunovaJmenuji se Pavlína Bunová. Studovala jsem v oboru holič/kadeřník na SOU a SOŠ služeb v Brně a od roku 2001 jsem profesionální pánskou i dámskou kadeřnicí.

Během své dlouholeté profesionální kariéře jsem úspěšně absolvovala řadu školení u renomovaných kadeřnických firem, jako je Revlon, Trend-Up, Young, Piction, Lissap a další.

S některými značkami stále spolupracuji a vybrané produkty používám při péči o vaše vlasy. Získávám tak další výborné praktické kadeřnické zkušenosti, o kterých vás ráda osobně přesvědčím.

Stále rostoucí zájem žen, mít nejen dlouhé, ale i husté vlasy, mě přivedl k rozhodnutí – rozšířit služby mého kadeřnictví. Od roku 2011 nabízím kromě standardních kadeřnických služeb také prodlužování a zhušťování vlasů pravými evropskými vlasy.

Využijte možnosti moderní doby. Mějte vlasy podle svých představ

Praxe v prodlužování vlasů mě usvědčila, že prodlužování metodou Flesh Point – Ring není to pravé ořechové. Rozhodla jsem se proto pro změnu a v roce 2012 jsem úspěšně absolvovala kurz prodlužování a zhušťování vlasů metodou Extend Magic. Spokojenost zákaznic, které Extend Magic vyzkoušely, se nedá snad ani slovy pospat. Vždy odchází nadšené, jiné, proměněné a spokojené.

Chcete vědět více? Kontaktujte mě, ráda s vámi proberu podrobnosti.